Květinové dekorace eBook

Fatimma.cz Květinové dekorace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Květinové dekorace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Květinové dekorace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Květinové dekorace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,94 MB

ISBN: 9788025501535

POPIS
Tato kniha přináší spoustu nápadů, jak vytvářet dekorace z běžně dostupných květin. Prostřednictvím více než 20 návodů, od jednoduchých dekorací pro radost, které oživí všední chvíle, až po rafinovaná květinová zátiší pro slavnostní stůl nebo výstavní parapet, lze z obyčejného materiálu a předmětů každodenního použití snadno vykouzlit romantický dárek nebo kout plný vůní a barev.
STÁHNOUT ČÍST
Květiny Dekorace Iva
Květinové dekorace jsou přirozenou součástí každého interiéru, ať už se jedná o firemní prostory, hotely, byty či rodinné domy. Správně zvolené dekorace prostor oživí a dotáhnout realizaci interiéru k dokonalosti. Nepodceňujte proto tento aspekt interiérových dekorací a svěřte své prostory do rukou profesionála.
Květinové dekorace a věnce - itruhlik.cz
Zaškrtnutím dobrovolně souhlasíte se zasíláním speciálních novinek s nabídkou produktů, služeb a nabídek třetích osob (včetně obchodních sdělení elektronickými prostředky) dle podmínek Ochrany osobních údajů, kde jsou rovněž uvedeny veškeré informace o zpracování, informace o profilování a Vaše práva.Zpracování provádí správce: 1.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY