Šimonovy pracovní listy 10 eBook

Fatimma.cz Šimonovy pracovní listy 10 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Šimonovy pracovní listy 10! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Šimonovy pracovní listy 10 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Šimonovy pracovní listy 10.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,60 MB

ISBN: 9788026207443

POPIS
Rozvoj obratnosti mluvidel a nácvik dýchání.Soubor 32 pracovních listů s metodickými pokyny. První část tvoří cvičení zaměřená na rozvoj motoriky jazyka a pohybu rtů. Autorce se podařilo pomocí nápadité motivace připravit návody pro všechna základní cvičení jazyka a rtů tak, aby je děti prováděly s chutí.Rozvíjí se současně i jemná motorika a zvuková stránka úkolu se k této činnosti nenásilně připojuje. Druhou část tvoří dechová cvičení doplněná o další činnosti, předkládaná zábavnou formou. V metodické části je popsán nácvik správného dýchání.
STÁHNOUT ČÍST
Šimonovy pracovní listy 23 | DYS-centrum® Praha z. ú.
Pracovní listy. Pracovní listy lze stáhnou ve formátu PDF. Snažíme se, aby každý pracovní list byl uveřejněn ve verzi pro barevnou i černobílou tiskárnu. Nenechte se zmást, přestože některé pracovní listy vypadají velmi podobně, každý je jiný nebo v jiné úrovni obtížnosti.
Pracovni listy pro deti k vytisknuti levně | Blesk zboží
Šimonovy pracovní listy 10 - Mlčochová; Šmarda. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY