Léčba eBook

Fatimma.cz Léčba Image

INFORMACE

Léčba je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Robin Cook. Přečtěte si s námi knihu Léčba na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Léčba.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,13 MB

ISBN: 9788024232416

POPIS
JJ, syn Laurie Montgomeryové a Jacka Stapletona, se konečně uzdravil a Laurie se vrací do newyorského úřadu soudního lékaře. První případ, který je jí přidělen, se zdá jednoznačný. Satoši Mačita, vědec z Kjótské univerzity, je nalezen mrtvý ve stanici metra. Vše nasvědčuje tomu, že podlehl jakémusi zvláštnímu záchvatu. Den nato se však na Lauriině pitevním stole objeví další mrtvý Asiat a Laurie začne tušit, že tady půjde o mnoho víc než jen o náhodu. A pak jí a Jackovi unesou syna… Nejnovější lékařský thriller (a již třicátý v pořadí) amerického bestselleristy Robina Cooka.
STÁHNOUT ČÍST
Artritida - příznaky a léčba
Hemeroidy a jejich léčba. V každém případě je nutno navštívit lékaře. Je to důležité i z toho důvodu, že pokud dochází k bolesti a krvácení při vyprazdňování, lékař musí vyloučit, že se může jednat i o příznaky závažnějšího onemocnění, jako je kolorektální karcinom.
Úspěšná léčba
Léčba. Vysoký oční tlak představuje značný rizikový faktor pro vznik zeleného zákalu, a proto lékaři po odhalení předepisují léky na jeho snížení. Jiní odborníci ale vyčkávají a volí časté a pravidelné kontroly. Neléčený stav může vést až ke ztrátě zraku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY