Jak na ADHD a problémy s pozorností eBook

Fatimma.cz Jak na ADHD a problémy s pozorností Image

INFORMACE

Jak na ADHD a problémy s pozorností je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Britta Winter. Přečtěte si s námi knihu Jak na ADHD a problémy s pozorností na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Jak na ADHD a problémy s pozorností.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,59 MB

ISBN: 9788026613046

POPIS
Spolu to zvládneme!Má potíže naučit se novým dovednostem. Je neorganizované a nesamostatné. Málo si důvěřuje. Je hlučné a neposedné, nebo naopak zasněné a zpomalené. Má problémy s pozorností a dělá mnoho chyb. Nedodržuje pravidla a neplní své úkoly. Má problémy s jinými dětmi. Je nemotorné a nešikovné při tvoření, malování a psaní. Je rychle frustrované a irituje své okolí… Znáte takové dítě? V tomto rádci najdete pomoc. Dozvíte se o mnoha osvědčených pomůckách, jak zvládnout každodenní problematické situace doma i ve škole, a o tipech a tricích, jak děti s problémy s pozorností, zvýšeným neklidem a nedostatečnou koordinací podpořit ve správném vývoji. Cílem je, aby byl všední den pro tyto děti i pro vás opět jednodušší.Tipy, které naleznete v knize, dítěti pomohou:naučit se novým dovednostem a zvládat úkoly a povinnostibýt samostatnější a organizovanějšíposílit sebedůvěru a lépe se regulovatzlepšit vztah s dospělýmizklidnit se, nebo naopak zvýšit bdělostzlepšit výkony, které vyžadují pozornostzlepšit sociální kompetencezlepšit hrubou a jemnou motoriku a grafomotorikuaktivněji a spokojeněji prožít volný čas Stále více dětí má problémy vypořádat se se všedním dnem, plnit si své povinnosti a rozvíjet zdravé sebevědomí. Zkušená ergoterapeutka Britta Winter nabízí praktickou pomoc pro každodenní život a společné vzdělávání. Na základě jejích rad se dítě jednoduchým způsobem učí, jak podpořit svou pozornost, zlepšit koordinaci a upravit své chování. Knihu ocení jak rodiče těchto dětí, tak jeho blízcí příbuzní, učitelé, vychovatelé a terapeuti.
STÁHNOUT ČÍST
Problémy s pozorností - Šance Dětem
Jak na ADHD a problémy s pozorností. ... jak děti s problémy s pozorností, zvýšeným neklidem a nedostatečnou koordinací podpořit ve správném vývoji. Cílem je, aby byl všední den pro tyto děti i pro vás opět jednodušší.
Jak na ADHD a problémy s pozorností - Winter, Britta ...
Jak na ADHD a problémy s pozorností: ... Německá ergoterapeutka proto nabízí jednoduché tipy, triky a návody, jak s těmito dětmi pracovat v domácím prostředí, ale i mateřské a základní škole tak, aby se podpořila pozornost, zlepšila koordinace a upravilo problémové chování.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY