Papua s fotoaparátem ke stromovým lidem eBook

Fatimma.cz Papua s fotoaparátem ke stromovým lidem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Papua s fotoaparátem ke stromovým lidem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Papua s fotoaparátem ke stromovým lidem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Papua s fotoaparátem ke stromovým lidem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,45 MB

ISBN: 8025432181

POPIS
Kniha, která se vám právě dostává do rukou, je mojí vzpomínkou na setkání s nádhernými lidmi a přírodou největšího tropického strova světa - Nové Guineje. Zavede vás do samotného srdce ostrova k domorodcům, obývajícím jeho západní indonéskou část, Papuu. Máte jedinečnou příležitost poznat kmen Dani, který dodnes praktikuje krvavý rituál sekání prstů na rukou a jehož mužové jsou oděni pouze do vydlabané tykve zvané koteka. Podíváte se také ke kmeni Korowai, ukrytém hluboko v deštném pralese, jehož příslušníci žijí v chýších vystavěných vysoko v korunách stromů. Budete svědky získávání ságového škrobu, který je zde základní surovinou pro přežití. Vypravíte se na sběr larev a budete pozorovat domorodce, jak za pomoci přimitivních nástrojů vytváří z mohutného kořene stromu zdobený štít. Fotografie pro tuto knihu jsem pečlivě vybíral z tisíců snímků, jež jsem behem výpravy pořizoval, a to ne vždy v ideálních podmínkách.
STÁHNOUT ČÍST
Daniel Balcar - Papua s fotoaparátem ke stromovým - Praha ...
Jazyk: česky Počet stran: 142 Vazba / Podoba: vázaná Nakladatelství: Reproba Rok vydání: 2008
Balcar Daniel - Knihkupectví Ládví
Všechny informace o produktu Kniha Papua s fotoaparátem ke stromovým lidem - Balcar Daniel, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Papua s fotoaparátem ke stromovým lidem - Balcar Daniel.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY