Do hlubin dlužníkovy duše eBook

Fatimma.cz Do hlubin dlužníkovy duše Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Do hlubin dlužníkovy duše! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Do hlubin dlužníkovy duše a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Do hlubin dlužníkovy duše.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,48 MB

ISBN: 9788075655745

POPIS
Kniha Do hlubin dlužníkovy duše je vším možným, jen ne normální knihou. Je zároveň osobní zpovědí a také obecnou předpovědí. Je usměvavá, a také z ní občas mrazí. Je poučná, ale i zábavná. Autor ji napsal doslova jedním dechem a stejně tak rychle budete do četby vtaženi také vy. A to vše nejen díky smysluplnému obsahu, ale hlavně proto, že při čtení budete mít pocit, jako byste s Petrem Vencálkem seděli u sklenice a přátelsky na dané téma konverzovali.Je až pozoruhodné, jak se svět úroků, procent, věřitelů, dlužníků, soudů, fondů, investic, různorodých projektů, reklam a mnoho dalšího dotýká a značnou měrou dennodenně ovlivňuje každého z nás. Pro někoho je to rutina, pro jiného vášeň. Pro dalšího zase nutné zlo, nebo dokonce noční můra. Po „zhltnutí“ této neobyčejné knihy je ovšem jisté, že se na tato témata budete moci podívat s nadhledem, budete se v nich lépe orientovat, a co je nejpodstatnější, spoustu situací pak budete schopni předvídat. A to je k nezaplacení…
STÁHNOUT ČÍST
Cesta do hlubin - Matematické rekreace
Kniha Do hlubin dlužníkovy duše je vším možným, jen ne normální knihou. Je zároveň osobní zpovědí a také obecnou předpovědí. Je usměvavá, a také z ní občas mrazí. Je poučná, ale i zábavná. Autor ji napsal doslova jedním dechem a stejně tak rychle budete do četby vtaženi také vy.
Cesta do hlubin študákovy duše (1939) | ČSFD.cz
Cesta do hlubin Italovy duše (a žaludku) Autor: Kašpar, Zbyněk Nakladatel: Garamond EAN: 9788074074561 ISBN: 978-80-7407-456-1 Ilustrace: Šajnerová, Tereza Popis: 1× kniha, brožovaná, 256 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY