Příliš mnoho zubů eBook

Fatimma.cz Příliš mnoho zubů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Příliš mnoho zubů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Příliš mnoho zubů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Příliš mnoho zubů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,29 MB

ISBN: 9788090587786

POPIS
České a slovenské umění šedesátých let ze sbírek Galerie Zlatá husa a Musea Kampa vyšla k příležitosti stejnojmenné výstavy pořádané v Museu Kampa v Praze. Šedesátá léta 20. století patří k nejsilnějším obdobím československého umění 20. století – ve šťastné shodě se zde protnuly příznivé politické a společenské okolnosti, které umožnily vystoupení mladých tvůrčích osobnosti, předchozím stalinistickým obdobím potlačovaných – tato neuvěřitelná energie se odrazila jak v dobové literatuře, filmu, hudbě i výtvarném umění. Výpravný katalog představuje nový pohled na umění 60 let, prezentuje zásadní osobnosti československé výtvarné scény tohoto období- Milana Knížáka, Adrienu Šimotovou, Věru Janouškovou, Vladimíra Janouška, Stanislava Kolíbala, Jana Koblasu, Karla Nepraše, Vladimíra Boudníka, Mikuláše Medka a mnohé další.
STÁHNOUT ČÍST
Příliš mnoho zubů. České a slovenské umění šedesátých let ...
Příliš mnoho zubů od Retro Gallery v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Příliš mnoho zubů / Too Many Teeth (Autor nezjištěn ...
Anotace knihy " Příliš mnoho zubů, autor kolektiv autorů " Šedesátá léta 20. století patří k nejsilnějším obdobím československého umění 20. století - ve šťastné shodě se zde protnuly příznivé politické a společenské okolnosti, které umožnily vystoupení mladých tvůrčích osobnosti, předchozím stalinistickým obdobím potlačovaných - tato ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY