Domácí recepty z farmy eBook

Fatimma.cz Domácí recepty z farmy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Domácí recepty z farmy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Domácí recepty z farmy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Domácí recepty z farmy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,23 MB

ISBN: 9788086726731

POPIS
Jak si připravit z vlastních surovin domácí salám, sýr či upéct chleba nebo zpracovat úrodu ovoce a zeleniny? Provozujete agroturistiku a chcete nabídnout něco nového pro své klienty? V této publikaci naleznete spoustu receptů a netradičních nápadů. Inspirujte se více než 650 recepty a jejich variacemi, praktickými radami a tipy, jak vše doma připravit. Jde to lépe, než byste čekali.
STÁHNOUT ČÍST
Recepty :: Pro zákazníky :: Mléko z farmy až do domu
Dona Recepty z domácí lékárny - Linda Perina . V přehledně uspořádaném receptáři najdete osvědčené rady našich babiček, dozvíte se recepty na čaje z bylinných směsí, doplněné vyčerpávající charakteristikou jednotlivých bylin.Nechybí ani návody na přípravu různých kapiček, olejíčků, mazání, obkladů, koupelí a užitečné rady z přírodní kosmetiky.
Domácí recepty z farmy | Dumknihy.cz - knihy po všech ...
K přípravě doporučuji koupit kravské mléko a měkký tvaroh z farmy. Z mléka, pudinkového prášku a cukru uvaříme hustý pudink. Do pudinku vmícháme tvaroh, žloutek, vanilkový cukr a vše promixujeme, dokud hmota nevystydne. Pak vezmeme sítko a hmotu propasírujeme, abychom v pribináčku neměli hrudky tvarohu. Domácí ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY