Francie eBook

Fatimma.cz Francie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Francie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Francie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Francie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,48 MB

ISBN: 8025116832

POPIS
Světoznámý průvodce nyní exkluzivně i v české verzi. Poznejte kvalitu National Geographic na vlastní oči! Ve všech průvodcích naleznete: podrobné popisy a informace o nejnavštěvovanějších destinacích v dané zemi doplňující poznatky z historie, kultury a současného života země více než 280 dokreslujících barevných fotografií desítky podrobných, barevných map cyklistické a pěší stezky – nápady na výlety zaznačené v mapách úplné informace pro návštěvníky, včetně informací o hotelech, restauracích, nákupních možnostech a zábavních podnicích.
STÁHNOUT ČÍST
Francie - Hospodářství Francie
Burgundsko se nachází na středovýchodu Francie. Zve k poznávání, ochutnávce a sdílení. Na menu jsou outdoorové aktivity, památky UNESCO, výborné jídlo a nejstarší vinice Francie. Připomeňte si zeměpis a naostřete si chuťové pohárky... Za chvilku se dozvíte (skoro) všechno. CO VIDĚT • Dijon, hlavní...
Francie | Informace o destinaci Francie | Invia.cz
Francie je významný průmyslový stát s úřední měnou 1 frank, který má 100 centimů. ( l fr. Frank asi 5,50 Kč). V zemích G 7 to znamená sedmi nejvyspělejších zemí světa zaujímá Francie 4 místo po USA, Japonsku a Německu. V Evropě je tedy po Německu na 2. místě.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY