Kognitivně behaviorální terapie v praxi eBook

Fatimma.cz Kognitivně behaviorální  terapie v praxi Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kognitivně behaviorální terapie v praxi? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Petr Štípek? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Kognitivně behaviorální terapie v praxi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,90 MB

ISBN: 9788026205012

POPIS
Autoři, kteří pracují jako kognitivně-behaviorální terapeuti, se do své knihy snažili vybrat informace, jež z hlediska psychoterapeuticképraxe pokládají za důležité pro své začínající i pokročilejší kolegy. V knize čtivým způsobem pojednávají o základech KBT, zabývají se terapeutickým vztahem, přenosy a protipřenosy, vyvrací častou domněnku, že se KBT nezajímá o osobní minulost klienta, a pojednávají o hlavních terapeutických dovednostech při práci s kognitivními přesvědčeními, automatickými negativními myšlenkami, emocemi a tělem. Pro větší názornost jsou uváděné zkušenosti a doporučení demonstrovány na krátkých příbězích z praxe.Publikace navazuje na knihy o KBT, které již byly v češtině vydány dříve, a tyto publikace doplňuje nebo rozšiřuje, např. o téma terapeutického vztahu, o práci s osobní historií klienta, o terapeutické dopisy a další metody zaměřené na zvládání emocí či o časté komplikace, které mohou provádění KBT v praxi provázet. V knize najdou inspiraci i lékaři, psychiatři, psychologové, speciální pedagogové, sociální pracovníci, zdravotní sestry či studenti psychologie a příbuzných oborů. Jazyk knihy je srozumitelný rovněž pro poučenou laickou veřejnost včetně klientů, které trápí úzkostné a jiné psychické problémy - ti se jejím prostřednictvím mohou rozhodnout, jestli je pro ně KBT vhodná, nebo se v knize mohou inspirovat pro další práci na sobě.
STÁHNOUT ČÍST
Kognitivně-behaviorální terapie a ADHD - Jsme.cz
Kognitivně behaviorální terapie v praxi 4.5 1 recenze Autoři, kteří pracují jako kognitivně-behaviorální terapeuti, se do své knihy snažili vybrat informace, jež z hlediska psychoterapeutické praxe pokládají za důležité pro své začínající i pokročilejší kolegy.
behaviorální - ABZ.cz: slovník cizích slov
351 Kč Kognitivně behaviorální terapie v praxi - Štípek Petr, Pešek Roman, Praško Ján . Autoři, kteří pracují jako kognitivně-behaviorální terapeuti, se do své knihy snažili vybrat informace, jež z hlediska psychoterapeutické praxe pokládají za důležité pro ... zaměřené na zvládání emocí či o časté komplikace, které mohou provádění KBT v praxi provázet.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY