Španělsko eBook

Fatimma.cz Španělsko Image

INFORMACE

Španělsko je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Španělsko na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Španělsko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,65 MB

ISBN: 9788024919980

POPIS
Jedete na dovolenou, nebo na výlet? Přibalte si do zavazadla průvodce, na které se můžete všude spolehnout!Společník cestovatele. S ilustrovanými průvodci nejenže nezabloudíte , ale budete si moci včas naplánovat všechny výlety, vybrat hotel, pláž, hostinec, zorientujete se rychle v krajových zvyklostech a jídlech - zkrátka se dozvíte vše, co je potřeba vědět, má-li být vaše dovolená nejhezčím časem roku bohatým na příjemné zážitky a zajímavá poznání.
STÁHNOUT ČÍST
Články k tématu: Španělsko | EuroZprávy.cz
Španělsko dovolená Představte si dovolenou plnou rozpustilé zábavy, lenošení na sluncem prohřátých plážích a skvělého jídla . To všechno vás s námi čeká během pobytu v některé z vyhledávaných španělských destinací.
Průmysl, zemědělství, doprava :: Španělsko
Chrám Debod (španělsky Templo de Debod) je starověký egyptský chrám, který byl rozebrán a znovu sestaven ve španělském Madridu.. Chrám byl původně postaven 15 km jižně od Asuánu v jižním Egyptě, poblíž prvního nilského kataraktu a nedaleko od významného náboženského centra zasvěceného Eset, chrámu Philae.Stavba začala na počátku 2. století př. n. l., když ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY