Etické kontexty sociální práce s rodinou eBook

Fatimma.cz Etické kontexty sociální práce s rodinou Image

INFORMACE

Hledáte knihu Etické kontexty sociální práce s rodinou? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Libor Musil? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Etické kontexty sociální práce s rodinou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,68 MB

ISBN: 9788073261450

POPIS
Cílem této knihy je nabídnout sociálním pracovníků, kteří své služby poskytují rodinám nebo klientům s rodinnými problémy odpověď na otázku: "Kterým okolnostem života v současné společnosti je třeba věnovat pozornost, protože ovlivňují schopnost rodin zvládat obtížné životní situace?" V závěrečné, desáté kapitole této knihy předkládáme odpověď, která je výsledkem diskuse teologů, sociálních pracovníků, psychoterapeutů, organizátorů podpory pro rodiny v obtížných situacích a studentů, kteří se v listopadu 2006 sešli na Teologické fakultě Jihočeské University v Českých Budějovicíhch na konferenci k tématu "Etika v sociální práci s rodinou".
STÁHNOUT ČÍST
Sociální práce s rodinou.rar | Ulož.to
Z důvodu pandemie a nařízení vlády prodejna na Joštově 10 v Brně do dovolání uzavřena. Více v aktualitách.
Etické kontexty sociální práce s rodinou - Jindřich Šrajer ...
Dále také pracovala na Úřadu práce České republiky (příspěvek na péči). Doc. PhDr. David Urban, Ph.D., je sociální pracovník a pedagog, profesně se věnuje sociální práci s rodinou a sociálnímu vyloučení, přičemž v této oblasti publikuje a doposud participoval na několika výzkumných projektech. Abstrakt:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY