Frankův kouzelný fotbal: Frankie a Světový pohár eBook

Fatimma.cz Frankův kouzelný fotbal: Frankie a Světový pohár Image

INFORMACE

Hledáte knihu Frankův kouzelný fotbal: Frankie a Světový pohár? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Frank Lampard? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Frankův kouzelný fotbal: Frankie a Světový pohár.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,89 MB

ISBN: 9788026406891

POPIS
Frankie a jeho tým milují fotbal. Na něj si vždy najdou čas – zvláště když jde o Světový pohár! Ale týmy z celého světa hrají tak příšerně, že je Frankie přenesen do Brazílie, aby tento turnaj zachránil před zkázou. On i jeho kamarádi procházejí džunglí, musejí čelit aligátorům, zúčastní se karnevalu v Riu a hrají s nepoctivými soupeři, aby pomohli fotbalové superhvězdě Ricardovi získat zpět ztracenou trofej. Dokáže Frankie a jeho tým zachránit Světový pohár včas, než se začne hrát finále?
STÁHNOUT ČÍST
Frankův kouzelný fotbal: Frankie a Světový pohár - Frank ...
Koupit Koupit eknihu. Frankie a jeho tým milují fotbal. Na něj si vždy najdou čas - zvláště když jde o Světový pohár! Ale týmy z celého světa hrají tak příšerně, že je Frankie přenesen do Brazílie, aby tento turnaj zachránil před zkázou.
Frankův kouzelný fotbal 6 - Frankie a Světový pohár ...
Frankie a jeho tým milují fotbal. Na něj si vždy najdou čas - zvláště když jde o Světový pohár! Ale týmy z celého světa hrají tak příšerně, že je Frankie přenesen do Brazílie, aby tento turnaj zachránil před zkázou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY