Britská vojenská letadla eBook

Fatimma.cz Britská vojenská letadla Image

INFORMACE

Britská vojenská letadla je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Daniel J. March. Přečtěte si s námi knihu Britská vojenská letadla na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Britská vojenská letadla.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,48 MB

ISBN: 9788020616470

POPIS
Publikace Britská vojenská letadla 2. světové války nabízí kompletní popis vývoje prvoliniových, cvičných a duležitých experimentálních letadel a jejich variant používaných britským Královským letectvem a Námorním letectvem.Detailní řezy hlavních typů poskytují pohled do nitra těchto slavných vojenských letadel.Barevné kresby představují britská letadla v kamuflážích, jež používala na bojištích 2. světové války po celém světě.Každý popis typu letadla je doprovázen ilustracemi a fotografiemi zachycujícími jednotlivé varianty.
STÁHNOUT ČÍST
Category:Military aircraft of the United Kingdom ...
David Donald: Vojenská letadla . Kniha poskytuje kompletní přehled letadel, která Spojené státy nasadily do války v letech 1941 až 1945. Spojením detailního textu, technického popisu a skvělých ilustrací kniha čtenáři poskytuje jedinečný přehled letadel a jejich úspěchů během 2. světové války.
Vojenská letadla | Kovové modely.sk
Bojová letadla RAF a FAA 1939-1945 Publikace Britská vojenská letadla 2. světové války nabízí kompletní popis vývoje prvoliniových, cvičných a duležitých experimentálních letadel a jejich variant používaných britským Královským letectvem a Námorním letectvem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY