Učebnice nizozemštiny eBook

Fatimma.cz Učebnice nizozemštiny Image

INFORMACE

Učebnice nizozemštiny je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jana Červenková. Přečtěte si s námi knihu Učebnice nizozemštiny na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Učebnice nizozemštiny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,83 MB

ISBN: 9788024626864

POPIS
Čtvrté vydání úspěšné učebnice Olgy Krijtové a Jany Červenkové si klade za cíl umožnit zájemci o nizozemštinu osvojit si tento jazyk na komunikativní úrovni. Učebnice dostala novou, uživatelsky příjemnější grafickou úpravu. Obsah zůstal zachován. Učebnice obsahuje třicet lekcí a probere téměř celou gramatiku. Každá lekce je uvedena textem A, následuje gramatika, cvičení, slovní zásoba a text B. Ten tvoří v první části učebnice jednoduché rozhovory s cílem co nejdříve komunikovat; ve druhé části se jedná o krátké autentické texty. Učebnici uzavírá klíč ke cvičením, tabulka nepravidelných sloves a nizozemsko-český abecední slovník. Audio příloha ke stažení v MP3 (CD1 + CD2) na webových stránkách vydavatele.
STÁHNOUT ČÍST
Učebnice nizozemštiny - Jana Červenková, Olga Krijtová ...
Učebnice probírá takřka veškerou gramatiku nizozemštiny i základní reálie a je vhodná jak pro jazykové kurzy vedené učitelem, tak pro samostudium. Čtvrté vydání stejnojmenné publikace Olgy Krijtové (Karolinum 1995), jejímž cílem je běžný dohovor v Nizozemí a ve Flandrech.
Učebnice nizozemštiny - Praha - Sbazar.cz
Antikvariát Čejka Praha - prodej a výkup knih. Široký sortiment knih, jejichž množství přesahuje 30 tisíc titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY