Rekonstrukce elektroinstalace eBook

Fatimma.cz Rekonstrukce elektroinstalace Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rekonstrukce elektroinstalace! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rekonstrukce elektroinstalace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Rekonstrukce elektroinstalace.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,50 MB

ISBN: 8086517772

POPIS
Kniha renomovaného autora Karla Dvořáčka se tentokrát zabývá rekonstrukcemi v elektroinstalacích. Jedná se o elektrické rozvody slaboproudé a silnoproudé v bytech, ale také v bytových domech, a to jak zděných, tak panelových. Těmto stavbám je věnována zvláštní pozornost. Najdete zde například základní popis elektrického vybavení, nejčastější závady elektrických rozvodů ve společné části a v bytech, zásady rekonstrukcí, ale také výběr vhodného tarifu pro odběr elektřiny v bytovém domě a výběr vhodných spotřebičů do domácnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Rekonstrukce elektroinstalace - Josef Kunc | Elektronická ...
Posouzení elektroinstalace na místě od nás získáte zcela zdarma. Nebo nám rovnou napište [email protected] případně zatelefonujte +420 800 821 831. Zelená linka: 800 821 831, [email protected] DPU REVIT s.r.o., Běchovická 701/26, Strašnice, 100 00 Praha 10 , IČO: 28711335, DIČ: CZ2871133
Revize elektroinstalace | Rekonstrukce bytů Praha ...
Rekonstrukce bytového jádra „před časem" - tedy soudě v době platnosti předchozího stavebního zákona byla při nahrazení stávajícího umakartového jádra vyzděním příček např. ytongem ve většině případů možné pouze se souhlasem stavebního úřadu, tedy na základě stavebního povolení příp. ohlášení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY