Poslední mnich z Tibhirine eBook

Fatimma.cz Poslední mnich z Tibhirine Image

INFORMACE

Poslední mnich z Tibhirine je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Freddy Derwahl. Přečtěte si s námi knihu Poslední mnich z Tibhirine na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Poslední mnich z Tibhirine.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,28 MB

ISBN: 9788026203575

POPIS
Xavier Beauvois natočil film O bozích a lidech (Velká cena poroty filmového festivalu v Cannes 2010). Příběh se odehrál v trapistickém klášteře v Alžírsku v polovině devadesátých let minulého století. Komunita zde pokojně žila uprostřed muslimské většiny. Kdo byli tito mužové? Jaké životní zkušenosti měli za sebou a co si plánovali do budoucna? Kdo a proč je v březnu 1996 unesl a brutálně zavraždil? Podle oficiální verze byli mniši uneseni a zavražděni islámskými teroristy, ale vyšetřování tuto verzi nikdy zcela nepotvrdilo, ani nevyvrátilo.Freddy Derwahl se vydal po stopách posledního z přeživších mnichů, Jeana-Pierra Schumachera, dnes devadesátiletého rodáka z Lucemburska, který teroristům jako zázrakem unikl. Autor líčí životní příběh tohoto mnicha a z jeho vyprávění se dozvídáme také příběh komunity z Tibhirine. Jean-Pierre Schumacher dnes žije v malé trapistické komunitě na v marocké poušti na úpatí pohoří Atlas.
STÁHNOUT ČÍST
Poslední mnich z Tibhirine cena od 12,62 € | Pricemania
Kniha: Poslední mnich z Tibhirine -- Svědectví trapisty, který přežil - Freddy Derwahl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny.
Poslední mnich z Tibhirine - Freddy Derwahl recenze a ...
Recenze Poslední mnich z Tibhirine - Freddy Derwahl. Právě se díváte na podrobnosti o Poslední mnich z Tibhirine - Freddy Derwahl Portál. Toto zboží má od zákazníků udělené výborné hodnocení 4. Celkem mu udělili 101 hlasů, což je výborné hodnocení produktu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY