Šedá korouhev eBook

Fatimma.cz Šedá korouhev Image

INFORMACE

Hledáte knihu Šedá korouhev? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Vladislav Reisinger? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Šedá korouhev.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,24 MB

ISBN: 8087032020

POPIS
V třetí knize básníka a prozaika mladší generace se pravidelně střídají básně a povídky. Čtenář je neustále překvapován: námětem, častěji však nečekaným tónem či druhem stylizace. Reisingerovou silnou stránkoujsoupřesné, originální a barvité metafory a „snové myšlení“. Jeho texty jsou však svým způsobem „akční“, nejedná se o žádné rozkochané ulpívání v mlžných oparech. Zajímavá je i práce s jazykem a propojení spisovné a nespisovné češtiny.
STÁHNOUT ČÍST
Šedá korouhev - Reisinger Vladislav od 81 Kč - Heureka.cz
Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Šedá korouhev - Reisinger Vladislav. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.
Šedá korouhev - Reisinger Vladislav - Ucebnice.cz
92 Kč Šedá korouhev | Vladislav Reisinger . Šedá korouhev | V třetí knize básníka a prozaika mladší generace se pravidelně střídají básně a povídky. Čtenář je neustále překvapován: námětem, častěji však nečekaným tónem či druhem stylizace. Reisingerovou silnou stránkou jsou přesné, originální a barvité metafory a „snové myšlení".
SOUVISEJÍCÍ KNIHY