Skok víry eBook

Fatimma.cz Skok víry Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Skok víry! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Skok víry a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Skok víry.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,13 MB

ISBN: 8024904888

POPIS
Její Veličenstvo královna Núr ve svých pamětech otevřeně popisuje, jak jako mladá nevěsta musela překonat nemalé překážky a vypořádat se s nástrahami, které na ni kladlo nové společenské postavení.Dokáže psát s ironií a se sympatickým smyslem pro humor.Nevyhýba se líčení nejrůznějších těžkostí, na něž narážela, když se poprvé ve svém postavení setkávala s nejvyššími představiteli cizích států. Lisa Halabyová se narodilav USA v rodině s arabskými i americkými kořeny. Při svém pobytu v Jordánsku se seznámila s jordánským králem Husajnem. Toto setkání posléze vedlo až k téměř románovému vyústění: neznámá emancipovaná Američanka se stává Núr al-Husajní, jordánskou královnou.
STÁHNOUT ČÍST
Skok víry (?) - FDb.cz
Ale přes­to je vol­ný pád stě­žej­ní pro skok víry, cha­rak­te­ris­tic­ký prvek v Assassin's Creed.Producenti chá­pa­li, že pokud by ten­to kaska­dér­ský kou­sek ve fil­mu vyne­cha­li - nebo ho imi­to­va­li počí­ta­čo­vě - akce by vypa­da­la všed­ně.
SKOK VÍRY | World Challenge
Jak vzít obrovský skok víry s Bohem Podívejte se na velké kroky, které jsem tento týden podnikl, a jak mi Bůh pomohl. Minulý týden jsem vyskočil ze své zóny pohodlí. Udělal jsem obrovský skok. Přestože jsem školu učil více než 20 let a vedl jsem prázdninovou biblickou školu za posledních 7 let, letos jsem vystoupil dál.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY