Gejša eBook

Fatimma.cz Gejša Image

INFORMACE

Hledáte knihu Gejša? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je John Gallagher? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Gejša.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,10 MB

ISBN: 8073590743

POPIS
Tajemný, fascinující svět dávných japonských tradic a rituálů zůstával našim čtenářům až dosud utajený. Proto přicházíme s publikací, která vás seznámí se všemi podrobnostmi a otevře před vámi dveře do říše orientální krásy. Najdete tady všechno, co si umíte i neumíte představit pod pojmem gejša: obřady, dlouhou historii, veškeré detaily oblékání, zajímavosti o výchově…Za pomoci průhledných stránek můžete doslova vlastníma rukama nalíčit a obléknout nefalšovanou japonskou gejšu od hlavy až k patě, od spodního prádla přes kimono až po šperky.
STÁHNOUT ČÍST
Gejša - Arthur Golden | Databáze knih
Gejša (6962105367) Vystavit v této kategorii. Aukro Starožitnosti a Umění Umění Výtvarné umění Olej . Aukro Starožitnosti a Umění Umění Výtvarné umění Olej . visibility. 1 z 5 . Gejša . shopping_cart. Nikdo nezakoupil . visibility. Nikdo nesleduje . timer. Do vyprodání všech položek .
Paruka gejša - Vyhledávání na Heureka.cz
V kategorii tabulkové čokolády najdete nejčastěji produkty z aktuálních letáků Albert, Penny Market, Tesco.. Nyní zde naleznete 38 zlevněných produktů, největší slevu v této kategorii nabízí prodejce Albert na produkt Čokoláda Orion, jehož cena klesla o 49 %.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY