Pojednání o mé radostné cestě od kolébky ke krematoriu eBook

Fatimma.cz Pojednání o mé radostné cestě od kolébky ke krematoriu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Pojednání o mé radostné cestě od kolébky ke krematoriu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Růžena Komárková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Pojednání o mé radostné cestě od kolébky ke krematoriu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,35 MB

ISBN: 9788072814213

POPIS
Autor s osobitým humorem a ironickým nadhledem předkládá čtenářům epizody ze svého života od dětství a studentských let až po zhruba šedesátá léta 20. století. Půvabná tříšť osobních vzpomínek je podána živým jadrným jazykem, se svérázným smyslem pro absurdity života a citem pro slovní i situační komiku.Pojednání o radostné cestě od kolébky ke krematoriu malíře Vladimíra Komárka se stalo klasikou české literatury. Tato kniha vychází z poslední autorem doplněné verze a je rozšířena o vyprávění Růženy Komárkové o její radostné životní cestě vedle svého muže.
STÁHNOUT ČÍST
Pojednání o mé radostné cestě od kolébky ke krematoriu ...
V nahrávce je použit i autentický hlas Vladimíra Komárka, který vypráví své historky a jeden zcela unikátní záznam jeho vystoupení ve stávkových dnech v roce 1989 v Národním divadle.
Pojednání o mé radostné cestě od kolébky ke krematoriu ...
Trávit čas knihou Pojednání o mé radostné cestě od kolébky ke krematoriu! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Pojednání o mé radostné cestě od kolébky ke krematoriu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY