Zaříkávač eBook

Fatimma.cz Zaříkávač Image

INFORMACE

Zaříkávač je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michael Scott. Přečtěte si s námi knihu Zaříkávač na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Zaříkávač.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,92 MB

ISBN: 9788024228006

POPIS
Zaříkávač je čtvrtou knihou ze série Tajemství nesmrtelného Nikolase Flamela. Josh a Sofie se konečně dostali zpátky domů. Oba jsou ale zmatenější než kdykoliv předtím. Jejich budoucnost je nejistá. Ani jeden z nich ještě neovládl umění magie živlů, aby mohl ochránit sebe a své dvojče. Opět přišli o Scatty, a Dr. John Dee je jim neustále v patách. Nicméně na obzoru se objevila nová a nyní nejdůležitější otázka: Nakolik můžou věřit Nikolasi a Perenele Flamelovým? A můžou vůbec věřit někomu cizímu?
STÁHNOUT ČÍST
Zaříkávač koní
Počet stran: 408, Rok vydání: 2010, Nakladatelství: Knižní klub, Zaříkávač je čtvrtou knihou ze série Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela. (Předchozí díly - Alchymista, Čaroděj, Vědma). Josh a Sofie se konečně dostali zpátky domů. Oba jsou ...
Zaříkávač (Michael Scott) | Detail knihy | ČBDB.cz
Snímek Zaříkávač koní se stal, stejně jako kniha, divácky vděčným titulem, jenž nenápadně zdůrazňuje dnes často zapomínané životní hodnoty. Píseň A Soft Place to Fall v podání zpěvačky Allison Moorerové, jež zní při romantické taneční scéně na venkovské zábavě, byla nominována na Oscara.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY