Hledání čínského draka eBook

Fatimma.cz Hledání čínského draka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hledání čínského draka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hledání čínského draka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Hledání čínského draka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,94 MB

ISBN: 8086212760

POPIS
Autor knihy prožil v Číně dva roky jako expert pro české vysílání pekingského rozhlasu. Poznal jinou Čínu, než je ta, o které čteme v novinách: zemi, která se neuvěřitelně rychle rozvíjí, snaží se přijmout západní standardy, ale zároveň musí žít s dědictvím složitého historického vývoje. Kniha není průvodcem po tamních pamětihodnostech, i když ani těm se autor nevyhýbá. Daleko víc jej ale zajímá to, jak se v nejlidnatější zemi světa žije – co její obyvatele těší a trápí, čím se baví a co jedí, zkrátka představuje nám nesmírně zajímavou každodenní realitu země, která nám bohužel zůstává stále ještě velmi vzdálená.
STÁHNOUT ČÍST
Žáci ZŠ 17. listopadu hledali čínského draka aneb beseda s ...
Na Firmy.cz najdete 44 firem v kategorii Čínské restaurace v Ostrově. Vybrat si můžete z firem v okolí, třeba China Thai, Asia Bistro An Lam, Dawok, ...
Čínské restaurace Ostrov • Firmy.cz
V záplavě titulů s cestopisnou tematikou se letos ocitla také publikace Hledání čínského draka. Dlouholetý redaktor Českého rozhlasu Jiří Hubička v knize zúročuje svou dvouletou zkušenost s Číňany a jejich zemí, které měl možnost poznat z nezvyklého úhlu pohledu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY