Melouch eBook

Fatimma.cz Melouch Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Melouch! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Melouch a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Melouch.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,63 MB

ISBN: 9788072273867

POPIS
Dva dlouholetí kamarádi a někdejší kolegové-učitelé se už pár let živí poněkud lukrativnějšími profesemi: jeden jako gigolo a druhý jako nájemný vrah. Aby si od svých náročných povolání na pár dní odpočali, vyrazí na řeku Sázavu. Jenomže muži jak známo nepřestávají pracovat ani na dovolené… Takový je náčrt filmového scénáře, pro nějž chce autor stůj co stůj získat otupělého producenta.Nabídne brutální scény? Nebo osudovou lásku? Lze snad s nadsázkou říct, že nová próza Michala Viewegha nabízí obojí: thriller i tragickou lovestory.
STÁHNOUT ČÍST
melouch - překlad do angličtiny | slovník slovniky.lingea ...
Všechny informace o produktu Kniha Melouch Michal Viewegh, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Melouch Michal Viewegh.
Melouch - inzerce - Nabídka - Bazoš.cz
Melouch bohužel nebaví. Knížka se sice poměrně snadno čte, ale vlastně se čte tak nějak ze setrvačnosti. Děj není ničím zajímavý a postavy jsou jen velmi těžko uvěřitelné.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY