Cesta věčnou nocí eBook

Fatimma.cz Cesta věčnou nocí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Cesta věčnou nocí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Cesta věčnou nocí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Cesta věčnou nocí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,42 MB

ISBN: 9788024239316

POPIS
Od chvíle, kdy se Árie dozvěděla o smrti své matky, uplynulo už několik měsíců. I Perry už je nějakou dobu Krvepánem a dívka o něm nemá žádné zprávy. Nyní se však mají znovu setkat. Po tomto okamžiku oba nesmírně touží, a skutečně jsou naplněna všechna jejich očekávání. Tedy aspoň zpočátku. Bývalá Osadnice však není Perryho druhy přijata nijak laskavě a kmen se začíná bouřit. Éter bouří každým dnem víc a víc a jediným příslibem bezpečí je Poklidná modř. Je však tento bezpečný přístav skutečný?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Nebe 2: Cesta věčnou nocí | Moja-Kniha.cz
Kupte knihu Cesta věčnou nocí (Rossi Veronica) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Cesta věčnou nocí - Veronica Rossi | KOSMAS.cz - vaše ...
0 hodnocení Cesta věčnou nocí 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Od chvíle, kdy se Árie dozvěděla o smrti své matky, uplynulo už několik měsíců. I Perry už je nějakou dobu Krvepánem a dívka o něm nemá žádné zprávy. Nyní se však mají znovu setkat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY