Návrat Anežky Přemyslovny + CD eBook

Fatimma.cz Návrat Anežky Přemyslovny + CD Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Návrat Anežky Přemyslovny + CD! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Návrat Anežky Přemyslovny + CD a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Návrat Anežky Přemyslovny + CD.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,39 MB

ISBN: 8086362159

POPIS
Úchvatná básnická sbírka Čechoaustralana, který ve třinácti číslech nechává ožít slavnou českou světici a i s jejím průvodcem ji nechává procházet známými místy po Praze. Oba spolu vedou rozhovor o minulosti, přítomnosti, víře a lásce. Na přiloženém CD text mistrně interpretují Mistři slova Gabriela Vránová a František Derfler. Kytarových improvizací se ujala písničkářka Eva Henychová. Působivý fotografický doprovod vytvořil David Kočí.
STÁHNOUT ČÍST
Knihy od Josef Tomáš | Kupte na Martinus.cz
Restaurátor Denis Anfilov oznámil, že našel v pražském kostele sv. Haštala hrob Anežky České, který byl považován za ztracený. "Radarový průzkum potvrdil možný nález předpokládané schránky s ostatky a insigniemi sv. Anežky Přemyslovny," řekl Anfilov. Hlavní kněz týnské farnosti v Praze však zprávu popřel.
Josef Tomáš | Gorila
Kupte knihu Návrat Anežky Přemyslovny + CD od Josef Tomáš na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY