Kaligrafie eBook

Fatimma.cz Kaligrafie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kaligrafie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kaligrafie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Kaligrafie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,56 MB

ISBN: 8025102939

POPIS
Do tajů krásného písma vás zasvětí kniha zkušené lektorky kaligrafických kurzů. Provede vás jeho historií až do počátků moderní kaligrafie, pomůže vám vybrat správné pomůcky, zařídit pracovní místo a sestavit pero. Naučíte se základní názvosloví a poznáte hlavní atributy kaligrafického písma, zákonitosti jeho proporcí a mezer. Pak již můžete krok za krokem pomocí fotografických návodů a připravených šablon studovat jednotlivá písma: foundational, roman capitals, italic, gothicized italic, uncial a copperplate script. Na závěr se dozvíte o designu textu a rozboru neznámého písma. Naleznete zde také adresář míst, kde lze objednat kaligrafické potřeby a seznam doporučené literatury pro další studium.1. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Kaligrafie abeceda Stock vektory, Royalty Free Kaligrafie ...
Čínská kaligrafie a její styly. Kaligrafie je v Číně chápána jako umění psát pomocí štětce nebo případně jako studium technik tohoto umění. V tomto smyslu je kaligrafie specifická pro Čínu a několik okolních zemí, které jsou ovlivněné její starověkou kulturou.. V historii čínského umění hrála kaligrafie vždy stejně významnou roli jako malířství.
Kaligrafie, prastaré umění krasopisu - Vítá vás základní ...
Hodnocení produktu: 94% (). S touto všeobsažnou učebnicí kaligrafie zvládnete dvacet stěžejních ručně psaných písem. Najdete v ní vše, od unciály a bastardy přes římskou kapitálu a gotické písmo až po...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY