Historie motoristického sportu eBook

Fatimma.cz Historie motoristického sportu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Historie motoristického sportu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Historie motoristického sportu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Historie motoristického sportu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,80 MB

ISBN: 8025120866

POPIS
Z obsahu knihy: * automobilové a motocyklové rychlostní závody * soutěž spolehlivosti automobilů Aero * Krakonošův okruh a Antonín Vitvar * novopacký okruh pro silniční motocykly * motokros ve Štikovské rokli * motoskijering * zimní televizní motokrosy * autokrosové závody od r. 1971 do současnosti * Cross Country - Enduro * hobby motokrosy * bikros a superkros * slavní automobiloví a motocykloví závodníci
STÁHNOUT ČÍST
Alonso vyhrál virtuální Indy 500, těsně porazil Buttona ...
Na reálné trati Indy 500 by se měl představit v srpnu. A pokud by Fernando Alonso dosáhl na premiérové vítězství, vstoupil by do historie motoristického sportu. Nanečisto už si to dvojnásobný mistr světa formule 1 vyzkoušel nyní, když vyhrál virtuální závod v Indianapolis. Akce se zúčastnila spousta řada legend včetně osmdesátiletého Maria Andrettiho.
Automotoklub Zálesí Humpolec - Historie
O společnosti. Tlumiče Öhlins tvoří nedílnou součástí historie motoristického sportu. Minulost, přítomnost a budoucnost. V současné době má společnost Öhlins přední postavení na trhu, pokud jde o vysoce výkonné, velmi kvalitní komponenty a kompletní tlumiče pro motocykly, automobily, vozidla s pohonem na všechny čtyři kola a sněžné skútry.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY