Zatoulané štěně eBook

Fatimma.cz Zatoulané štěně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zatoulané štěně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zatoulané štěně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Zatoulané štěně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,99 MB

ISBN: 9788000020129

POPIS
Mandy Hopeová tentokrát řeší případ kolem nalezeného štěňátka, které je ve velmi zuboženém stavu. Přes napomínání svých rodičů, aby se do ničeho nezapletla, se společně se svým kamarádem Jamesem vydává po stopách, které směřují k místní chovatelce bobtailů. Ale je paní Merricková skutečným viníkem?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Zatoulané štěně - Lucy Danielsová | Knihy.ABZ.cz
Stažení royalty-free Smutné tváře dvou psů zatoulané štěně při pohledu na fotoaparát na bílém pozadí stock fotografie 10924936 z Depositphotos kolekce s milióny prémiových fotografií s vysokým rozlišením, stock fotografií, vektorových obrázků a ilustrací.
Hanko, zachraň štěně! - Věra Hudáčková Barochová | Knihy ...
Z policejního sboru si ji zamiloval snad každý. Před šesti měsíci ji našel před policejní stanicí ve městě Escobedo, ve čtvrti Pedregal de San Agustín v severovýchodním Mexiku jako zatoulané štěně policista Víctor Gacía Ibarra. Pojmenoval ji Esmeralda a od té doby se stala nedílnou součástí policejního sboru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY