Varíme bez tuku eBook

Fatimma.cz Varíme bez tuku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Varíme bez tuku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Varíme bez tuku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Varíme bez tuku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,33 MB

ISBN: 8071188115

POPIS
V predkladanej publikácii „Varíme bez tuku“ od „kráľovnej beztukovej kuchyne“ nájdete viac ako 150 receptov na prípravu chutných a pritom zdravých jedál, s pomocou ktorých sa naučíte všetky postupy varenia bez tuku. Sú tu rozmanité pokrmy zo zeleniny, hydiny a mäsa, rýb, cestovín a obilnín, od chuťoviek až po čokoládové dezerty. Bohato ilustrované menu ponúka jedlá na všetky príležitosti. Ku každému jedlu a receptu je stručná informácia o výživovej hodnote jedla. Prajeme vám dobrú chuť!
STÁHNOUT ČÍST
Vareni bez tuku | Sleviste.cz
Počet porcí 2 Doba přípravy 5 minut Suroviny ·250 g nízkotučného tvarohu ·1 vejce ·30 g hrozinek ·30 g vlašských ořechů ·2 vanilkové cukry ·Kůra z 1 citronu Postup 1.Tvaroh v misce smícháme s 1 vanilkovým cukrem, 1 žloutkem, 15 g hrozinek, 15 g ořechů a polovinou citronové kůry. 2.Z bílku a druhého vanilkového cukru ušleháme tuhý sníh, který opatrně ...
Odměřujeme a vážíme bez váhy - Vaření.cz
Inzerát Low fat - vaříme bez tuku v okrese Hlavní město Praha, cena 90Kč, od černá ovečka na Sbazar.cz. Popis: Ve velmi dobrém stavu, skoro jako nová, poštovné 70 Kč. Při koupi 5 a více knih z mé nabídky je poštovné zdarma.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY