Kouzelný svět Pána prstenů eBook

Fatimma.cz Kouzelný svět Pána prstenů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kouzelný svět Pána prstenů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kouzelný svět Pána prstenů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Kouzelný svět Pána prstenů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,91 MB

ISBN: 8072579614

POPIS
Epické fantasy příběhy Pán prstenů a Hobit od J.R.R. Tolkiena okouzlují čtenáře už více než půl století. Středozem je jedním nejpropracovanějších vymyšlených světů v literatuře, ale zcela unikátní mytologie, na níž Tolkien svůj svět i své příběhy vystavěl, zůstává pro mnoho čtenářů neproniknutelnou záhadou.Kouzelný svět Pána prstenů odhaluje staré obyčeje a legendy, z nichž Tolkien čerpal při psaní svého mistrovského díla inspiraci. Tento nepostradatelný pomocník vás provede finskou ságou Kalevala, Beowulfem i Artušovskými mýty, odhalí souvislosti s Shakespearem a dokonce i se Druhou světovou válkou. Zdaleka nezůstane jen u postřehů ze všemi tak milované Středozemě, protože mnohé vyjde najevo i o její geniálním tvůrci.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Kouzelný svět Pána prstenů - okouzlující mýty ...
Kouzelný svět Pána prstenů odhaluje staré obyčeje a legendy, z nichž Tolkien čerpal inspiraci při psaní svého mistrovského díla. Tato nepostradatelná příručka vás provede finskou ságou Kalevala, Beowulfem i artušovskými mýty, odhalí souvislosti s Shakespearem a dokonce i s druhou světovou válkou.
John Ronald Reuel Tolkien - Pán prstenů: Společenstvo ...
Tolkienův svět Pána prstenů Úvod » PŘEHLED PŮVODNÍCH NÁZVŮ A JEJICH PŘEKLAD - OSOBY Kraj, Mlžné hory, Pytlíkovi ze Sáčkova, Temný pán - při vyslovení těchto jmen se u většiny milovníků díla prof. Tolkiena dostavuje příjemné mrazení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY