Star Trek: Odkud přicházejí stíny eBook

Fatimma.cz Star Trek: Odkud přicházejí stíny Image

INFORMACE

Star Trek: Odkud přicházejí stíny je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor David R. George III.. Přečtěte si s námi knihu Star Trek: Odkud přicházejí stíny na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Star Trek: Odkud přicházejí stíny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,76 MB

ISBN: 9788071932635

POPIS
V jediném okamžiku...se životy trojice mužů navždy změní. Ve zlomku vteřiny, kdy zároveň cosi získají a ztratí, zničí svět, aby ho vzápětí opět stvořili. Mnohé už se stalo dřív, mnohé se ještě stane, nic ale neovlivní jejich životy tolik jako ona chvíle na pokraji věčnosti.V jediném okamžiku...zachytí Leonard McCoy, člověk ztracený v čase, ženu, aby ji nesrazilo auto, a tím změní dějiny Země. Uvázne v minulosti, avšak ze všech sil se snaží vrátit do svého století. Není mu ale souzeno obyčejné bytí, musí jít dál a vyrovnat se konečně s dozvuky života, který ztratil.V jediném okamžiku...kdosi zabrání Leonardu McCoyovi, člověku ztracenému v čase, zachytit ženu, aby ji nesrazilo auto, a dějiny Země zůstanou beze změny. Vrátí se do současnosti a setká se s lékařskou záhadou, kterou se rozhodne vyřešit. Pronásledují jej ale ozvěny života, který nikdy neprožil, a vidina předčasné smrti jej dovede až k běsům, s nimiž se dosud nesetkal. Kruh se uzavírá.
STÁHNOUT ČÍST
McCoy: Odkud přicházejí stíny (David R. George) | Detail ...
Kupte knihu Star Trek - Odkud přicházejí stíny - McC (David R. George III.) s 19 % slevou za 278 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Star Trek - Odkud přicházejí stíny - McC Pavlovský J. - SEQOY
při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY