Akvaristika eBook

Fatimma.cz Akvaristika Image

INFORMACE

Akvaristika je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jindřich Novák. Přečtěte si s námi knihu Akvaristika na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Akvaristika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,29 MB

ISBN: 8072171240

POPIS
Autoři Z. Drahotušský - zkušený specialista na chov akvarijních ryb a J. Novák - šéfredaktor nejrozšířenějšího odborného časopisu “Akvárium - terárium” sestavili tuto publikaci s jasným záměrem seznámit s se svými poznatky širokou laickou i odbornou veřejnost. Jsou v ní uvedeny mnohaleté praktické zkušenosti obou autorů s chovem a rozmnožováním rozličných druhů ryb, vycházející z 50-ti leté praxe, při které bylo provedeno mnoho experimentů s různými čeleďemi, rody a druhy téměř všech dostupných jedinců. Většina chovatelů si tyto poznatky bedlivě chrání a nezveřejňuje je. Publikace je psána čtivou formou, zahrnuje téměř celou oblast akvaristiky a klade si za cíl podnítit všechny zájemce, kteří našli zálibu oživit svůj domov akvarijními nádržemi.
STÁHNOUT ČÍST
Akvaristika :: profizoo.cz
Akvaristika Hlučín, akvaristika-365.cz „ Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."
Akvaristické fórum
Diskutujte na největším českém akvaristickém fóru. Za 24 hodin přidáno 75, za měsíc 2004, celkem již 657834 příspěvků v 2584 tématech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY