Primal Blueprint eBook

Fatimma.cz Primal Blueprint Image

INFORMACE

Hledáte knihu Primal Blueprint? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Mark Sisson? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Primal Blueprint.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,15 MB

ISBN: 9788087672167

POPIS
Hlad, hodiny ve fitness, život plný omezení. Zhubnu. Zbavím se vysokého tlaku. Získám fyzičku. Jenže - stane se něco jiného. Hladu se tělo brání ještě usilovnějším ukládáním tukových polštářů, nadměrná zátěž poškozuje klouby. Čím více jste unaveni, tím rychleji se ztrácí motivace. Uvolněte se, přehoďte výhybku v hlavě a zkuste to tentokrát úplně jinak. Kniha Marka Sissona není návodem na hubnutí, ani na čtenáře neklade nesplnitelné nároky. Pomáhá znovuobjevit zdraví zakódované do genů člověka dvěma miliony let evoluce.Primal Blueprint je „měkké“ paleo Mark Sisson přitom není dogmatik. Jeho verze paleo je přístupná i těm, kdo mají obavy, zda přechod na stravu, která vyřazuje z jídelníčku většinu sacharidů, zvládnou. Tam, kde klasické paleo přikazuje „nesmíte“, Sisson říká – můžete, ale nemusíte. Když to nejde tak, zkuste to jinak. A když napoprvé selžete, zkuste to znovu.Stravovací návyky a paleo jsou ale pro Marka Sissona jen jedním z deseti principů, kterou vedou k trvalému zdraví. Pomalý pohyb několik hodin týdně, občasný trénink výbušnosti, posilování s těžkými břemeny, odpočinek na slunci a hra – Primal Blueprint přenáší do dnešních dnů nejen stravu paleolitických lovců a sběračů, ale celý jejich životní styl. Srozumitelně a pro každého.Strava je jen začátekV komunitě příznivců paleo patří Mark Sisson k nejrespektovanějším osobnostem. Když jsme v záplavě cizojazyčných publikací o paleo hledali tu nejvhodnější k překladu, byla Primal Blueprint jasnou volbou. Nezakazuje, neříká pravdy, přes která nejede vlak. Naopak, je vzrušujícím průvodcem na cestě k nenásilné a trvalé proměně životních postojů. Pomůže i vám. Začnete ještě dnes?
STÁHNOUT ČÍST
Primal Blueprint alternativy - Heureka.cz
The Primal Health Coach approach is entirely different. Based on always up-to-date scientific findings, the Primal Blueprint emphasizes tasty food, occasional indulgences, moderate and accessible physical activity, and above all else…FUN.
Primal Blueprint - Mark Sisson | KOSMAS.cz - vaše ...
general questions. coupons & promotions. orders. return/refund policy. wholesale policy. powered by helpdocs ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY