Kuba eBook

Fatimma.cz Kuba Image

INFORMACE

Kuba je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Kuba na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Kuba.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,99 MB

ISBN: 9788025604250

POPIS
Nikdo nezná Kubu tak dobře jako nakladatelství Lonely Planet. Toto druhé vydání průvodce po Kubě obsahuje vše, co potřebujete vědět, abyste tuto zemi poznali z jejích nejlepších stránek - ať už tu hodláte obdivovat barvité architektonické památky Havany, lenošit na odlehlých plážích, nebo po vzoru slavného spisovatele Hemingwaye rybařit na volném moři u břehů Cayo Guillermo. Autory průvodců Lonely Planet jsou zkušení cestovatelé, kteří dokážou proniknout přímo k podstatě každé země, kterou navštíví. Toto aktualizované vydání je nabité spolehlivými, praktickými a nezaujatými informacemi a radami, které při plánování své cesty potřebujete.
STÁHNOUT ČÍST
Kuba Libri s.r.o.
Nejlepší památky - Kuba: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie památek v Kubě, Karibská oblast na Tripadvisoru.
Vánoční Kuba recept - Vareni.cz
Kuba, také znám jako staročeský kuba, je tradiční české jídlo, jehož základem jsou kroupy a houby (zejména stroček trubkovitý).Podává se především jako polední jídlo na Štědrý den, protože se podle zvyku nemá jíst do štědrovečerní večeře maso
SOUVISEJÍCÍ KNIHY