Řízení zásob eBook

Fatimma.cz Řízení zásob Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Řízení zásob! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Řízení zásob a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Řízení zásob.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,96 MB

ISBN: 802510916X

POPIS
Jak minimalizovat zásoby a maximalizovat hodnotu určitě zajímá všechny lidi zabývající se zásobami ve firmě. Touto problematikou se mimo jiné se zabývá tato kniha. Dozvíte se, jak řídit proces zásobování, jak efektivně uspořádat skladový prostor a vybrat vhodná zařízení a techniku do skladu. Autor dále probere nové vývojové trendy v zásobování, outsourcing a řízení lidí v této oblasti.
STÁHNOUT ČÍST
Řízení zásob - DobréZnámky.cz
Všem, kteří chtějí mít přehled o specifických metodách řízení zásob, chtějí rozumět principům moderních systémů zásobování a potřebují umět provádět účinnou kategorizaci (klasifikaci) zásob, nejen nakupovaných komponent, ale také nedokončené a hotové výroby, náhradních dílů apod.
Zásobování - ekonomie | Studijni-svet.cz
Velmi nízký stav zásob, který sice minimalizuje skladovací náklady, ale nezajišťuje plynulou výrobu; Základními prvky, kterými by se měl management při řízení zásob zabývat, jsou: Jak funguje sklad zásob zboží - máme jeden produkt, nebo více produktů; probíhá čerpání zásob periodicky, nebo neperiodicky
SOUVISEJÍCÍ KNIHY