Drony eBook

Fatimma.cz Drony Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Drony! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Drony a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Drony.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,19 MB

ISBN: 9788025146804

POPIS
Přemýšlíte o pořízení nebo stavbě dronu? Zajímají vás oblasti, ve kterých můžete drony využít, nebo se jen chcete zlepšit v létání a využít jejich potenciál na maximum? V příručce od předních českých odborníků na problematiku dronů najdete vše, co jste kdy potřebovali o bezpilotních leteckých prostředcích vědět. Ve dvanácti kapitolách se postupně seznámíte s širokým spektrem aktivit, ve kterých lze drony využívat, jejich výhodami i nevýhodami a kritérii, podle kterých vybrat to nejvhodnější zařízení pro plánované využití. Naučíte se, jak s dronem létat, a to od přípravy a plánování přes vlastní let až po postprodukci pořízených záznamů. Dvojice autorů s mnohaletými zkušenostmi vám poradí, jak pořídit nejlepší letecké fotografie a videa, seznámí vás detailně s jednotlivými částmi dronu a provede vás stavbou vlastního zařízení. V knize najdete i důležité informace týkající se legislativy provozu bezpilotních leteckých prostředků.Publikace se mimo jiné věnuje těmto tématům:Využití dronů v nejrůznějších oblastechVýběr vhodného dronu podle využitíPlánování letu a příprava Létání a postprodukcePořizování leteckých fotografií a videíSoučásti dronu a stavbaLegislativa týkající se provozu dronů
STÁHNOUT ČÍST
Drony - Heureka.cz
Dronbazar.cz je první a nejnavštěvovanější český a slovenský web, zabývající se nákupem a prodejem dronů. Přidej se i ty!
Dron s kamerou, RC modely, RC Letadla, RC ... - RC Káně
Dronbazar.cz je první a nejnavštěvovanější český a slovenský web, zabývající se nákupem a prodejem dronů. Přidej se i ty!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY