Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori eBook

Fatimma.cz Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,41 MB

ISBN: 9788075294050

POPIS
Průvodce pro rodiče, kteří chtějí vychovat kreativní, sebejisté a samostatné dětiKniha o montessori výchově je určena pro rodiče a věnuje se jedinečnému období růstu a intelektuálního vývoje dětí od narození do šesti let. Najdete v ní množství praktických aktivit, šitých na míru jednotlivým obdobím vývoje. Publikace je obohacena o nejnovější poznatky z neurovědy, které potvrzují, že montessori metodika podporuje v dětech samostatnost, soustředění a zájem o okolní svět. Prezentované aktivity jsou přizpůsobeny životu současné rodiny, včetně doporučení týkajících se dětí a digitálních zařízení. Autorem knihy je Tim Seldin, prezident Nadace Montessori a předseda Mezinárodní rady pro montessori školy a učitele.
STÁHNOUT ČÍST
Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori - Tim ...
Všechny informace o produktu Kniha Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori.
Jak vychovat úžasné dítě podle principů montessori od 273 ...
Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY