O kohoutkovi a slepičce eBook

Fatimma.cz O kohoutkovi a slepičce Image

INFORMACE

Hledáte knihu O kohoutkovi a slepičce? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Zdeněk Miler? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: O kohoutkovi a slepičce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,16 MB

ISBN: 9788024236810

POPIS
Vyprávění o nenasytném kohoutkovi a starostlivé slepičce patří ke známým lidovým pohádkám, které nalezneme v nejrůznějších podobách u mnoha autorů a sběratelů včetně Karla Jaromíra Erbena či Boženy Němcové. Inspirovala i malíře a ilustrátora Zdeňka Milera, "otce" oblíbeného Krtečka.
STÁHNOUT ČÍST
Černík: Pohádky o kohoutkovi a slepičce (CD) - Libuše ...
O kohoutkovi a slepičce . Kniha: Zdeněk Miler: O kohoutkovi a slepičceVyprávění o nenasytném kohoutkovi a starostlivé slepičce patří ke známým lidovým pohádkám, které nalezneme v nejrůznějších podobách u mnoha autorů a sběratelů včetně Karla Jaromíra Erbena či Boženy Němcové.Inspirovala i malíře a ilustrátora Zdeňka Milera, "otce" oblíbeného Krtečka.
Pohadka o kohoutkovi a slepicce obrazky | Sleviste.cz
Poučná pohádka o tom, že být lakomý se nevyplácí. ... O kohoutkovi a slepičce. ... Po chvíli našla slepička jahodu a dala půlku kohoutkovi. Za chviličku našel jahodu kohoutek. Protože byl ale lakomý, dal si celou jahodu do zobáčku. Nechtěl se se slepičkou dělit. Jahoda byla ale příliš veliká, a tak se začal dusit.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY