Zdravotnická informatika eBook

Fatimma.cz Zdravotnická informatika Image

INFORMACE

Zdravotnická informatika je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jaroslav Dušek. Přečtěte si s námi knihu Zdravotnická informatika na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Zdravotnická informatika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,22 MB

ISBN: 9788024613789

POPIS
Učební text je určen pro studenty zdravotnických oborů. Seznamuje se základními informatickými pojmy, především z oblasti hardwaru a softwaru, a popisuje základní softwarové vybavení počítače pro práci jak doma, tak i v oblasti medicíny (textové editory, tabulkové procesory, databáze ap.). Autoři také informují o problematice počítačových sítí (základní stavební prvky, popisy jednotlivých síťových služeb, včetně speciálních aplikací konkrétních síťových úloh v nemocnici - tzv. nemocniční informační systémy). Skriptum je doplněno o stručný přehled informatiky v konkrétních specifických aplikacích - oborech (základy multimédií, základy zpracování obrazu, základy digitalizace a zpracování vybraných biosignálů, expertní rozhodovací systémy, podpora rozhodování v klinické medicíně a informační zdroje pro oblast medicíny). Podstatná část publikace je věnována podrobnému shrnutí statistických metod zpracování medicínských dat.
STÁHNOUT ČÍST
LF:BOVT041c Zdravotnická informatika - Informace o předmětu
Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > Z > Zdravotnická informatika.
Průvodce:Informatika (1. LF UK) - WikiSkripta
Všechny informace o produktu Kniha Zdravotnická informatika - Jaroslav Dušek, Miloslav Špunda, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zdravotnická informatika - Jaroslav Dušek, Miloslav Špunda.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY