Spojení se Siriem eBook

Fatimma.cz Spojení se Siriem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Spojení se Siriem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Spojení se Siriem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Spojení se Siriem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,81 MB

ISBN: 0

POPIS
V Siriu na jasném nebi spočívá klíč k osudu naší země – jak tomu věřili staří Egypťané, strážci tajemného a hlubinného systému moudrosti. Tato výjimečná kniha je napínavým pohledem do mimořádného světa starověku a zkoumá původ a význam tehdejších rozsáhlých znalostí i praktického využití. Jestliže tyto vědomosti pochopíme a budeme schopni akceptovat, můžeme dospět k poznání a rozšířit vlastní obzory – v tom spočívá naléhavé poselství této knihy. Robert Bauval, autor bestselleru The Orion Mystery, o této knize řekl: "Murry Hopeová odvedla skvělou práci. Je potěšení tuto knihu číst…"
STÁHNOUT ČÍST
PORTÁLY A ČAKRY ZEMĚ :: Souznění
TAJUPLNÉ SPOJENÍ MEZI SIRIEM A LIDSKOU HISTORIÍ (1) Citizen Vigilant. autor. 23.10.2012 Esoterika. 100 % 0 ... Následující reportáž se zaměřuje na okultní význam Síria v celé své historii, také v návaznosti na různorodé tajné společnosti a jejich symboliku, která je obklopuje. ... Narážely tak na zvláštní energetické ...
Kniha: Spojení se Siriem (Murry Hopeová) | Martinus
Spojení se Siriem (poslední výtisk) ... Množství náznaků a stop ukazuje, na to, že byla ve spojení s dvojhvězdou Sirius,a předpokládá, že měla klíčový význam pro vznik a vývoj evropské civilizace a že sehraje důležitou úlohu i v budoucnosti naší planety.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY