Poznáváme Německo eBook

Fatimma.cz Poznáváme Německo Image

INFORMACE

Poznáváme Německo je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Poznáváme Německo na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Poznáváme Německo.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,65 MB

ISBN: 9788025605400

POPIS
Projděte se středověkými uličkami historických měst a spatříte hrady, které vévodí úhledným vesnicím s hrázděnými domky, jejichž okna zdobí záplava muškátů. Berlín, Mnichov, Hamburk a další pulzující města vás uchvátí svou moderní kuchyní a kulturním kaleidoskopem - od povznášející opery po undergroundové noční kluby. Bez ohledu na to, zda zvolíte jízdu po dálnici nebo klidnou cestu vlaky nové generace, Německo je země, která stojí za návštěvu. Stačí zvídavost a otevřená mysl - a rozhodně nebudete zklamáni.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Lonely planet Německo | Knihy.ABZ.cz
Německo - poznáváme. Listovat. Německo je země, která stojí za návštěvu. Stačí zvídavost a otevřená mysl - a rozhodně nebudete zklamáni. Kniha není skladem.
Vydavateľstvo Svojtka & Co. - Sprievodca Německo (poznáváme)
Poznáváme Německo - Lonely planet - Kerry Christiani, Marc Di Duca, Benedict Walker Na německé krajině je něco nepopiratelně uměleckého zvlněné, dunami lemované pobřeží, temné lesy, romantická říční údolí, alpské štíty i rozlehlé vinice.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY