Jeden musí z kola ven eBook

Fatimma.cz Jeden musí z kola ven Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jeden musí z kola ven! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jeden musí z kola ven a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Jeden musí z kola ven.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,48 MB

ISBN: 9788025728499

POPIS
V románu Jeden musí z kola ven se setkáváme s Gorgem Smileym po desetli letech od Špiona, který přišel z chladu a opět v nové, jako vždy nebezpečné situaci. Starý šéf výzvědné služby je po smrti a firmu teď řídí někdo nový spolu s konsorciem vysokých agentů. Z Moskvy přijde informace, že právě v nejvyšších kruzích tajné služby je sovětský špeh. Smiley, kterého předtím vyhodili, je povolán zpět do služby: právě on má dvojitého agenta odhalit. Román se roku 2011 dočkal úspěšné filmové podoby s Garym Oldmanem, Colinem Firthem a Benedictem Cumberbatchem v hlavních rolích.
STÁHNOUT ČÍST
Jeden musí z kola ven - TV program - televizní programy ...
Jeden musí z kola ven HBO CZSK. Loading... Unsubscribe from HBO CZSK? ... prestižní dokumenty, obsah pro děti a samozřejmě kultovní seriály nejen z vlastní produkce. Vyzkoušejte zdarma ...
Hledejte: jeden musí z kola ven | Ulož.to
Thriller VB/Fr./N (2011). Agent Smiley se musí vrátit z předčasného důchodu, protože dostal důležitý úkol. Najít uvnitř britské tajné služby MI6 sovětského špiona. Seznam podezřelých je zúžen na čtyři lidi a sám Smiley je jedním z nich. (122 min)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY