Jak to zvládnout v nemocnici + Jak přežít v kostce eBook

Fatimma.cz Jak to zvládnout v nemocnici + Jak přežít v kostce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak to zvládnout v nemocnici + Jak přežít v kostce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak to zvládnout v nemocnici + Jak přežít v kostce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Jak to zvládnout v nemocnici + Jak přežít v kostce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,23 MB

ISBN: 9788072444052

POPIS
Bohatě ilustrovaná praktická příručka dětských rad, jak přežít svět dospělých doplněná o příručku Jak to zvládnout v nemocnici.Jak to zvládnout v nemocnici - Dětská příručka pro deti i rodičeAutorky Sylva Vespalcová a Petra Bartoňková připravily pro fanoušky své dětmi psané knížky pro dospělé Jak přežít v kostce nové doplněné vydání. Tentokrát se za dětmi vydaly i mimo oblíbenou školku, do sdružení rodičů onkologicky léčených dětí ONKA, a tak vznikla nová unikátní publikace. Rady malých onkologických pacientů mohou dospělí vnímat až jako cynické, ale upřímnost, humor a nadhled těchto statečných dětských pacientů otevírá cestu, jak jim porozumět a co pro ně v nelehké situaci udělat. Autorky vše pečlivě zkonzultovaly s lékaři Nadačního fondu dětské onkologie KRTEK, doplnily o hádanky, hry a omalovánky a vznikl tak stručný průvodce pro malé pacienty i jejich rodiče, jak léčbu v nemocnici zvládnout. Jak přežít v kostceDěti z mateřské školy kroutí hlavou nad světem dospělých, kteří ztratili smysl pro legraci, a tak běžné situace řeší zcela neadekvátním způsobem.Sylva Vespalcová se svým kolektivem odborníků vypracovala rady, jak se v obtížné situaci povznést nad každodenní starosti a jen tak se usmívat. K tomu dávají návod i desítky vtipných a komických obrázků ilustrátorky Petruccyi, které rozjasní váš všední den. Jak přežít v kostce vtáhne malé i velké do dětského světa, ze kterého se nechce ven...
STÁHNOUT ČÍST
Šulc-Švarc : nakladatelství české beletrie
jak to zvlÁdnout v nemocnici na Čt1 V ranním Studiu 6 České televize proběhlo představení knihy Jak to zvládnout v nemocnici. Video můžete shlédnout na ČT 1, studio 6 (40-tá minuta) .
kava Archives - Jídlo a radost
Idealiste.cz, Praha. 9,1 tis. To se mi líbí. Naším cílem je naplňovat principy svobody, solidarity a spravedlnosti, které se v dnešním světě postupně vytrácejí v zájmu neoliberální ideologie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY