Kalhoty po mrtvém eBook

Fatimma.cz Kalhoty po mrtvém Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kalhoty po mrtvém! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kalhoty po mrtvém a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Kalhoty po mrtvém.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,44 MB

ISBN: 9788025730553

POPIS
Další a patrně poslední návrat k hrdinům Trainspottingu ke čtenáři opět přivádí starou známou čtveřici – Marka, Begbieho, Simona, Spuda. Všichni jsou zas o něco starší, v nových životních rolích. Mark vydělává slušné peníze pořádáním tanečních parties; nikde nezakotvil, cestuje po celém světě, ale ve světě letišť a hotelů spokojenost a spočinutí nenachází. Z Franka Begbieho se překvapivě stal uznávaný umělec, který dokáže zapomenout na staré křivdy a při náhodném setkání už nemá potřebu se Markovi pomstít. Simon i Spud mají vlastní projekty na hraně zákona i za ní; černý obchod s lidskými orgány je ale velké sousto i na ně. Opětovné shledání někdejších přátel nevede k idylickému vzpomínání, ale ke sledu nehod a krizí, který nemůže dopadnout dobře. Jeden z nich z tohoto románu nevyvázne živý. Někdo z nich nosí kalhoty mrtvého muže.Zběsile rychlý, přisprostle zábavný a znepokojivě dojemný návrat ke staré partě z Trainspottingu.
STÁHNOUT ČÍST
Kalhoty po mrtvém - Irvine Welsh | Knihy Dobrovský
Naučná literatura, odborná literatura, beletrie, poezie, učebnice. Knižní tipy a novinky, knihy vzdělávací i zábavné, humor, komiksy, gramodesky - vinyly ...
Kalhoty po mrtvem levně | Mobilmania zboží
Kalhoty po mrtvém. Značka: Argo Výrobní číslo: 978-80-257-3055-3 EAN: 9788025730553 Náš kód: 969631 ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY