Zlodějka eBook

Fatimma.cz Zlodějka Image

INFORMACE

Hledáte knihu Zlodějka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Sarah Waters? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Zlodějka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,12 MB

ISBN: 9788025700402

POPIS
Sarah Watersová, rodem z Walesu (1966), usazená v Londýně, je pokračovatelkou nejlepší tradice anglického románu rozvinuté do výsostně moderní podoby. V románu Zlodějka, odehrávajícím se roku 1862, nás zavádí do Londýna a okolí, do nejrůznějších prostředí a vrstev tehdejší společnosti. Spolu s hlavní hrdinkou, Sue Trinderovou, se ocitáme mezi spodinou živořící v nejubožejších částech Londýna a živící se pochybnými způsoby. Sue se snaží vymanit z prostředí podvodníků, ve kterém vyrostla, a její nelehká cesta je plná nečekaných zákrutů a zvratů. Autorka prokazuje svrchované mistrovství v budování rafinované zápletky i v barvitém líčení postav a prostředí. V jejím románu není nikdy nic tak, jak se čtenáři, ani nedýchajícímu napětím, zdá, a všechno přitom do sebe bezvadně zapadá. Román, psaný vybroušeným stylem, dokonale vystihuje dobu děje, nádherně plyne a unáší čtenáře jako řeka.
STÁHNOUT ČÍST
Zlodějka mýho táty - Petra Hůlová | KOSMAS.cz - vaše ...
Zlodějka knih - The Book Thief (2013) Drama,válečný. USA,Německo. 131 min. anglicky s cz.titulkami.mp4
Zlodějka knih / The Book Thief (2013) | ČSFD.cz
Zlodějka knih mi nepřijde super-výjimečná, -originální nebo -dokonalá. Období 2.SV a plačtivé scény jsou dle mého v pozadí, ne že by nebyly, ale nečekejte drsné a krvavé situace, jimž se dost čtenářů vyhýbá a jakmile je kniha na téma války ani se jí nedotknou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY