Zabiják eBook

Fatimma.cz Zabiják Image

INFORMACE

Zabiják je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jonathan Kellerman. Přečtěte si s námi knihu Zabiják na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Zabiják.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,81 MB

ISBN: 9788074980336

POPIS
Spory o princip nemají vítěze. Jen poražené."Nezabiju vás, doktore Delaware. I když bych měla."Ta slova pronesla Constance Sykesová, sofistikovaná a úspěšná lékařka, v jejímž dosavadním chování ani brilantní policejní psycholog Alex Delaware nepostřehl sebemenší známku násilnických sklonů. Možná se však mýlil. A možná má navzdory jejímu ujištění pádný důvod k obavám o vlastní život.Setkal se s ní u soudu, kde se dožadovala opatrovnictví dcerky své bohémské sestry. Delaware ovšem neshledal jediný důvod, proč dítě matce odebrat, a v odborném posudku osvojení nedoporučil. Netušil, že Constance Sykesová není zvyklá prohrávat.Nechutná sesterská tahanice totiž výrokem soudu neskončila. To nejhorší mělo teprve přijít: rukou brutálního vraha začnou umírat lidé a dokonce se ztratí i holčička, kvůli které celý spor začal. Začíná jít opravdu do tuhého. Ani s pomocí detektiva Mila Sturgise si totiž nemůže být Alex jistý, že za onen zdánlivě nevinný posudek nakonec nezaplatí životem.
STÁHNOUT ČÍST
Mechanik zabiják / The Mechanic (2011) | ČSFD.cz
Zabiják Sedmý román z cyklu Rougon-Macquartové vycházel původně na pokračování v letech 1876-1877 a šokoval svým naturalismem. V románu sledujeme sestupný vývoj rodiny kdysi úspěšných a pracovitých lidí, které závislost na alkoholu dostane do bídy, šílenství, vězení a smrti v osamění.
zabiják - iDNES.cz
Kniha: Zabiják Autor: Émile Zola Přidal(a): Slepkoocko Otřesný a pravdivý obraz bídy pařížské dělnické chudiny za druhého císařství. FORMA. Literární druh - epika Literární žánr - realistický ( naturalistický ) román Literární směr, doba vzniku díla - 2.Polovina 19.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY