Sportovní a závodní automobily Škoda eBook

Fatimma.cz Sportovní a závodní automobily Škoda Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sportovní a závodní automobily Škoda! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sportovní a závodní automobily Škoda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Sportovní a závodní automobily Škoda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,88 MB

ISBN: 9788025128763

POPIS
Encyklopedie obsahuje podrobný přehled veškerých sportovních a závodních modelů automobilů Škoda, a to od roku výroby 1965 až po nejnovější modely vozidel Škoda Fabia, Octavia, Tudor a Roomster. Kromě sériově vyráběných automobilů naleznete v knize i závodní prototypy našich předních konstruktérů, studie i dosud nerealizované projekty.Z obsahu knihy:- historie automobilů značky Škoda - desítky modelů vozidel od roku 1965 do současnosti - prototypy, studie a zapomenuté projekty - Škoda Superb, Tudor a Joyster - přehled vyrobených sportovních a závodních automobilů - zajímavosti z konstrukce vybraných automobilů - podrobný popis nejzajímavějších modelů - technická data a počty vyrobených kusů vozidel - slavní konstruktéři, závodníci a další osobnosti - barevné i černobílé kresby a fotografie - nabídka odborné literatury
STÁHNOUT ČÍST
CPress - Sportovní a závodní automobily Škoda
Podobné jednotky. Sportovní a závodní automobily Škoda : od roku 1965 do současnosti / Hlavní autor: Pavlůsek, Ondřej Vydáno: (2010) Sportovní a závodní automobily : Laurin & Klement a Škoda : 1905-1964 / Hlavní autor: Pavlůsek, Alois Vydáno: (2007)
Sportovní a závodní automobily Škoda levně, cena 307 Kč ...
Stručný popis ke knize Sportovní a závodní automobily Škoda - Od roku 1965 do současnosti: Encyklopedie obsahuje podrobný přehled veškerých sportovních a závodních modelů automobilů Škoda, a to od roku výroby 1965 až po nejnovější modely vozidel Škoda Fabia, Octavia, Tudor a Roomster.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY