Ajdar eBook

Fatimma.cz Ajdar Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ajdar! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ajdar a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Ajdar.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,86 MB

ISBN: 9788020418647

POPIS
Matildina země je jedna z nejkrásnějších na světě. Jednoho dne ale přijde zemětřesení a nic není jako dřív. Až na Matildu. Král ji proto pověří nebezpečným úkolem: má se vydat do nitra země za drakem Ajdarem, který zemětřesení způsobil, a zjistit, co ho rozzlobilo. Statečná holčička putuje do podzemí a podaří se jí vyřešit nejen problém draka Ajdara, ale i spousty dalších, zvláštních bytostí.
STÁHNOUT ČÍST
Ajdar - Marjane Satrapi | Databáze knih
Lidé ve vojenských uniformách s odznakem praporu Ajdar, kteří v pondělí protestovali v Kyjevě, vzali útokem ukrajinské ministerstvo obrany. Požadují ponechání původní struktury praporu a velitele Sergeje Melničuka v čele. Aktivisté na jedné z příjezdových cest k ministerstvu zapálili pneumatiky.
Rýmy na slovo Ajdar - Rýmovač
Az Ajdar-tó, Aydar-kul (üzbég nyelven: Aydar Ko'li, Айдар кўли; Haydar ko'li, Ҳайдар кўли) a mesterséges Ajdar-Arnasaj-tórendszer része. 4000 négyzetkilométer.Ez a tórendszer az Ajdar-tó, Arnasaj és Tuzkan sós vizét foglalja magába, amelyek a Kizil-kum sivatag délkeleti sós mélyedéseiben találhatók (jelenleg Üzbegisztánban és Kazahsztánban).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY