Odůvodnění civilního rozsudku eBook

Fatimma.cz Odůvodnění civilního rozsudku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Odůvodnění civilního rozsudku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Odůvodnění civilního rozsudku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Odůvodnění civilního rozsudku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,39 MB

ISBN: 9788087212530

POPIS
Publikace nahlíží pod pokličku práce soudce při tvorbě odůvodnění písemného rozhodnutí v civilních věcech. Každé odůvodnění je totiž odbornou vizitkou soudce a zrcadlem jeho právních úvah, které dominují při rozhodování ve věci. Publikace odpovídá na otázky, jaké nejčastější vady zatěžují písemná vyhotovení civilních rozsudků či jakou obsahovou strukturu je zapotřebí dodržet při psaní rozsudků. Pojednává při tom o rozsudcích soudu prvního stupně i odvolacího soudu. Autor, soudce Nejvyššího soudu České republiky, popisuje nejednoduchýproces tvorby stručných, ale věcně výstižných a přesvědčivých rozhodnutí a zdůvodňuje jejich nutnost v soudní praxi. Příručka je doplněna rozsáhlým výběrem související judikatury – české i slovenské. Na závěr jsou uvedeny příklady rozsudků. Dílo je určeno především studentům práv, asistentům soudců a advokátům, může však být zajímavé i pro širokou odbornou veřejnost.
STÁHNOUT ČÍST
Odůvodnění civilního rozsudku - Pavel Vrcha, 2016 ...
Každé odůvodnění je totiž odbornou vizitkou soudce a zrcadlem jeho právních úvah, které dominují při rozhodování ve věci. Publikace odpovídá na otázky, jaké nejčastější vady zatěžují písemná vyhotovení civilních rozsudků či jakou obsahovou strukturu je zapotřebí dodržet při psaní rozsudků.
Kniha Odůvodnění civilního rozsudku - Trh knih - můj ...
Kupte knihu Odůvodnění civilního rozsudku od Pavel Vrcha na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY